Co ubrać do srebrnych butów?

Niezależnie od tego, czy masz sandały, płaskie buty czy wysokie czółenka, srebrne buty mogą dodać witalności prostemu zestawowi. Jednak połączenie tych jasnych i błyszczących elementów przyciągających uwagę z odpowiednimi kolorami wymaga pewnego zastanowienia. Jest różnica między wyrafinowanym, przyciągającym wzrok strojem a przesadnie krzykliwą kreacją.

Po pierwsze: jaki typ?

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest rodzaj srebrnych butów, które zakładasz. Będzie to miało wpływ na to, jakie ubrania z nimi sparujesz. Chcesz, żeby elegancja Twoich butów współgrała z elegancją stroju. Na przykład, jeśli nosisz płaskie buty, a nawet klapki, połącz je z sukienką dzienną lub spodniami, a nie suknią wieczorową; i odwrotnie.

Ponieważ srebro ma tak żywy i dramatyczny kolor, nie będziesz chciała dodawać do swojego stroju równie głośnych akcesoriów, takich jak pasek.

Twoje najlepsze opcje to …

  • Biel (i złamana biel) wygląda wspaniale ze srebrem, niezależnie od pory roku. Jeśli nosisz srebrne buty na co dzień, białe dżinsy, spodnie, spódnice lub bawełniane sukienki będą z nimi dobrze wyglądać. Jeśli masz na sobie formalną białą lub białawą sukienkę, srebrne sandały na obcasie będą dobrze wyglądać.
  • Czarny to kolejny kolor, który dobrze pasuje do praktycznie wszystkich kolorów, w tym srebra. W przeciwieństwie do bieli, czerń zapewni większy kontrast i bardziej przyciągnie wzrok.
  • Inne kolory, które dobrze komponują się ze srebrnymi butami to: jasnoczerwony, jasnoszary, grafitowy, głęboki fiolet, bordowy i indygo. Wybierz głębsze odcienie na chłodną pogodę i blade / pastelowe kolory na ciepłe dni.

W srebrnych butach postaw na jednolity kolor, a nie wzór. Utrzymuj te jasne buty w centrum swojego stroju.

Kilka innych nakazów i zakazów

Złote ubranie ze srebrnymi butami jest trudne w zastosowaniu; zderzające się kolory to po prostu za dużo. Ponadto noszenie srebrnych ubrań ze srebrnymi butami jest przesadą, unikaj tego, jeśli możesz.

Nie dodawaj głośnych akcesoriów, takich jak jasna, duża metalowa torba lub pasek – te buty same w sobie dodają energii stylizacji.

Używaj małych, stonowanych kolorowych torebek i pasków, które pasują do koloru ubrania.

Eksperymentuj z kolorem i stwórz własny styl. Nie możesz się pomylić z solidnymi odcieniami ziemi, takimi jak spalone pomarańcze lub głębokie zielenie. Ich głębokie barwy stanowią idealną równowagę z jasnym srebrem.