Jaki kolor lakieru do różowej sukienki?

Kiedy widzisz nienagannie ubraną kobietę, a jej manicure idealnie pasuje do jej szykownego zestawu, nie masz wrażenia, jakby każdy inny kolor paznokci był absolutnie śmieszny? Okej, może nie zauważasz tego rodzaju rzeczy tak łatwo jak my – ale zaufaj nam, gdy mówimy, że manicure może dopełnić Twój strój. Aby udowodnić naszą rację, zebraliśmy 4 pary jesiennych ubrań i lakierów. Czytaj dalej, aby doświadczyć magii manicure, o której mówimy!

Sukienka w kwiatki + miodowe paznokcie

Nie musisz unikać błyszczącego lakieru tylko dlatego, że lato się skończyło. Połącz długą, sezonową sukienkę (kto nie lubi musztardy na jesień?) z jasnym, ciepłym odcieniem. Odcień Sweet Supply od Essie przypomina miód, który dodajesz do popołudniowej herbaty – jaki przytulny!

Happy, positive girls in light pink summer clothes, posing with sincere smile. Portrait of African models on gentle isolated background

Satynowa fioletowa sukienka + pistacjowe paznokcie

Oddaj hołd ulubionemu jesiennemu kolorowi Nowego Jorku odcieniem Central Park After Dark od Cirque Colours. Pistacja to jeden z najmodniejszych kolorów jesieni, wnoszący lekkość w ten ciemniejszy sezon. Połącz ten odcień z ciemnofioletową sukienką i przygotuj się na malowniczą randkę na pikniku.

Sukienka w kolorze wina + jasnoróżowe paznokcie

Dla wielu z nas czerwone wino jest ulubionym napojem jesiennego wieczoru – dlaczego więc nie uczynić go także swoim ulubionym kolorem sukienki? Połącz bogatą sukienkę w kolorze wina z jasnoróżowym odcieniem, aby uzyskać równowagę.

Gorąca różowa sukienka + metaliczne paznokcie

Błyszczący metaliczny paznokieć to doskonały sposób na uzupełnienie trendu jasnych kolorów tej jesieni. Załóż swoją najgłośniejszą, najbardziej kapryśną sukienkę i połącz ją z błyszczącym odcieniem, takim jak metaliczne wykończenie Deborah Lippmann. Nie bój się, będziesz zadowolona, że przyłączyłaś się do zabawy.